Поіменне голосування ХІ сесія VІІІ скликання від 24.12.2021 року

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року № 88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Про затердження експертного звіту.

Про Програму розвитку та надання медичних послуг на території Присиваської територіальної громади.

Про Програму відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами.

Про Програму переведення окремих пільгових категорій громадян на 2022 рік.

Про затвердження Програми "Організація у 2021 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка, с.Нововолодимирівка, с.Строганівка, с.Іванівка.

Про затвердження програми "Підтримка народжуваності дітей".

Про Програму "Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2022 році по Присиваській сільській раді.

Про програму надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадян Присиваської сільської ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми "Благоустрій сіл".

Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг на 2022 рік.

Про Програму попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Присиваській сільській раді на 2022 рік.

Про затвердження Програми надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилося 18 років.

Про встановлення вартості харчування однієї дитини в закладах освіти Присиваської сільської ради на 2022 рік.

Про внесення змін до штатної чисельності структури апарату ради, виконавчих органів, закладів Присиваської сільської ради на 2022 рік.

Про затвердження Положення про оплату праці, преміювання та інші виплати працівникам Присиваської сільської ради та її виконавчих органів.

Про умови оплати праці сільського голови.

Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2022 рік 21509000000.

Про затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження положення про оренду комунального майна Присиваської територіальної громади.

Про договір позички приватного легкового автомобіля.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки а натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО".

Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження містобудівної документації - генерального плану с.Григорівка.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про затвердження технічних документацій з нормативно грошової оцінки земельних ділянок с.Строганівка, с Нововолодимирівка Присиваської сільської ради Каховського району Херсонської області.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою із земель ФГ "Шостак".

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Про затвердження штатного розпису працівників комунального підприємства "Струмок" у новій редакції.

Про перелік питань для розгляду на сесіях ради та засіданнях її постійних комісій у 2022 році.

Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель та надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення земельного сервітуту.

Про затвердження програми "Власний дім" на 2022 рік.

Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства статутів загальноосвітніх навчальних закладів Присиваської с/р.

Про підписання меморандуму про співробітництво.

Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства статутів дошкільних навчалних закладів Присиваської с/р.