Поіменне голосування ХХХVІІ сесія VІІ скликання від 24.12.2019 року

Про преміювання та інші виплати.

Про оплату праці, преміювання та інші виплати працівникам Григорівської сільської ради.

Про погодження створення інклюзивної групи на базі Іванівського ДНЗ "Веселка".

Про реалізацію проектів по бюджету участі в Присиваській сільській об'єднаній територіальній громаді у 2019 році.

Про укладання договору оренди комунального майна.

Про договір позички приватного легкового автомобіля.

Про затвердження плану діяльносі з підготовки проектів регуляторних актів та плану-графіку здійснення відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2020 рік.

Про затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Про надання земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку.

Про Затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

Про будівництво вуличного освітлення.

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про поділ земельних ділянок.

Про поновлення договору оренди земельної ділянки.

Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання погодження та затвердження Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу комунальної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 30,9460 га.

Про надання погодження на розробку Технічної документації із землеустрою про встановлення земельного сервітуту з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю).

Про внесення змін до рішення № 484 "Про погодження та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, які орендує ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" від 26.06.2019 року.

Про надання погодження на розробку проекту землеустрою ТОВ "Віндкрафот Каланчак".

Про програму з ліквідації амброзії полинолистої на території Григорівської сільської ради на 2020-2023 роки.

Про Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Григорівської сільської ради на 2020-2023 роки.

Про затвердження Програми "Забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту".

Про добровільне приєднання територіальної громади села Новомиколаївка до Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади.

Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік.

Про затвердження Програми "Підтримки народжуваності дітей".

Про затвердження Програми "Ветеран" на 2020 рік.

Про Програму утримання та ремонт автомобільних доріг на 2020 рік.

Про затвердження штатних розписів на 2020 рік.

Про укладання угод про передачу міжбюджетних трансфертів на 2020 рік.

Про встановлення вартості харчування однієї дитини в закладах освіти Григорівської сільської ради на 2020 рік.

Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян на 2020 рік.

Про Програму надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Григорівської сільської ради на 2020 рік.

Про Програму відшкодування вартості медикаиентів за пільговими рецептами на 2020 рік.

Про виплату одноразової допомоги 18-літнім.

Про затвердження Програми "Організація у 2020 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка, с.Строганівка, с.Іванівка.

Про затвердження Програми "Благоустрій сіл" на 2020 рік.

Про перелік питань для розгляду на сесіях сільської ради та засіданнях її постійних комісій у 2020 році.

Про затвердження складу комісії.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення ОСГ (АТО).

Про надання погодження (дозволу) на розробку Технічної документації із землеустрою про встановлення земельного сервітуту на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Про взяття на баланс КП "Струмок" артезіанської свердловини в с.Григорівка.

Про надання дозволу на розробку детального плану.