Грудень 2020

Проект рішення "Про Програму розвитку освіти Присиваської сільської ради на 2021-2022 роки".

Програма розвитку освіти Присиваської сільської ради на 2021-2022 роки.

Проект рішення "Про затвердження структури апарату ради та її виконавчих органів, штатних розписів на 2021 рік".

Проект рішення "Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян на 2021 рік".

Проект рішення "Про затвердження Програми "Ветеран" на 2021 рік".

Проект рішення "Про затвердження програми "Підтримка народжуваності дітей на 2021 рік".

Проект рішення "Про затвердження Програми "Організація у 2021 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка, с.Строганівка, с.Іванівка".

Проект рішення "Про виплату одноразової допомоги 18-літнім".

Проект рішення "Про затвердження Програми "Благоустрій сіл" на 2021 рік".

Проект рішення "Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг на 2021 рік".

Проект рішення "Про Програму "Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2021 році по Присиваській сільській раді".

Проект рішення "Про затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Проект Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Проект рішення "Про умови оплати праці сільського голови на 2020-2021 роки".

Проект рішення "Про програму надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Присиваської сільської ради на 2021 рік".

Проект рішення "Про встановлення вартості харчування однієї дитини в закладах освіти Присиваської сільської ради на 2021 рік".

Проект рішення "Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами".

Проект рішення "Про перелік питань для розгляду на сесіях сільської ради та засіданнях її постійних комісій у 2021 році".

Проект рішення "Про скасування рішення".

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення (встановлення) меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про внесення змін до договору оренди землі ФГ "Шостак".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про затвредження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва".

Проект рішення "Про затвердження Положення про преміювання та інші виплати працівникам апарату Присиваської сільської ради та її виконавчих органів в 2020-2021 роках".

Проект рішення "Про затвердження Програми створення і використання матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Присиваській сільській раді на 2021 рік".

Проект рішення "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік 21509000000".