ХІ сесія VІІІ скликання від 24.12.2021 року

Рішення № 336 "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання від 24.12.2020 року № 88 «Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Додаток 1 до рішення № 336.

Додаток 2 до рішення № 336

Додаток 3 до рішення № 336.

Додаток 4 до рішення № 336.

Додаток 5 до рішення № 336.

Додаток 6 до рішення № 336.

Додаток 7 до рішення № 336.

Рішення № 337 "Про затвердження експертного звіту".

Рішення № 338 "Про Програму розвитку та надання медичних послуг на території Присиваської територіальної громади".

Рішення № 339 "Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами".

Рішення № 340 "Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян на 2022 рік".

Рішення № 341 "Про затвердження Програми «Ветеран» на 2022 рік".

Рішення № 342 "Про затвердження Програми «Організація у 2022 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка, с. Павлівка, с. Нововолодимирівка, с. Строганівка, с. Іванівка".

Рішення № 343 "Про затвердження програми «Підтримка народжуваності дітей» на 2022 рік".

Рішення № 344 "Про Програму «Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2022 році по Присиваській сільській раді».

Рішення № 345 "Про програму надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Присиваської сільської ради на 2022 рік".

Рішення № 346 "Про затвердження Програми «Благоустрій сіл» на 2022 рік".

Рішення № 347 "Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг на 2022 рік".

Рішення № 348 "Програма попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Присиваській сільській раді на 2022 рік".

Рішення № 349 "Про затвердження Програми надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилося 18 років".

Рішення № 350 "Про виплату одноразової допомоги 18-літнім".

Рішення № 351 "Про встановлення вартості харчування однієї дитини в закладах освіти Присиваської сільської ради на 2022 рік ".

Рішення № 352 "Про внесення змін до штатної чисельності структури апарату ради, виконавчих органів, закладів Присиваської сільської ради на 2022 рік".

Рішення № 353 "Про затвердження Положення про оплату праці, преміювання та інші виплати працівникам Присиваської сільської ради та її виконавчих органів".

Рішення № 354 "Про умови оплати праці сільського голови".

Рішення № 355 "Про затвердження програми «Власний дім» на 2022рік".

Рішення № 356 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2022 рік 21509000000 (код бюджету)".

Додаток 1 до рішення № 356.

Додаток 2 до рішення № 356.

Додаток 3 до рішення № 356.

Додаток 4 до рішення № 356.

Додаток 5 до рішення № 356.

Додаток 7 до рішення № 356.

Рішення № 357 "Про затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2022 рік".

Додаток до рішення № 357.

Рішення № 358 "Про затвердження положення про оренду комунального майна Присиваської територіальної громади".

Рішення № 359 "Про договір позички приватного легкового автомобіля".

Рішення № 360 "Про договір позички приватного легкового автомобіля".

Рішення № 361 "Про підписання меморандуму про співробітництво".

Рішення № 362 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення № 363 " Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО».

Рішення № 364 "Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Додаток до рішення № 364.

Рішення № 365 "Про затвердження містобудівної документації - генерального плану с. Григорівка".

Рішення № 366 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 367 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Рішення № 368 "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Рішення № 369 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки".

Рішення № 370 "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с. Строганівка, с.Нововолодимирівка Присиваської сільської територіальної громади Каховського району Херсонської області".

Рішення № 371 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 372 "Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою із земель ФГ "Шостак".

Рішення № 373 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 374 "Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки".

Рішення № 375 "Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки".

Рішення № 376 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки".

Рішення № 377 "Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель та надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення земельного сервітуту".

Рішення № 378 "Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства статутів загальноосвітніх навчальних закладів Присиваської сільської ради".

Рішення № 379 "Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства статутів дошкільних навчальних закладів Присиваської сільської ради".

Рішення № 380 "Про затвердження штатного розпису працівників комунального підприємства «Струмок» у новій редакції".

Рішення № 381 "Про перелік питань для розгляду на сесіях сільської ради та засіданнях її постійних комісій у 2022 році".