Січень 2021

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки".

Проект рішення "Про створення Служби у справах дітей Присиваської сільської ради, затвердження Положення та вжиття заходів щодо державної реєстрації".

Проект рішення "Про затвердження штатного розпису працівників комунального підприємства "Струмок" у новій редакції".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Звіт про стан реалізації проєктів за рахунок коштів Бюджету участі в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ у 2020 році".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про скасування рішення".

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення (встановлення) меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про внесення змін до договору оренди землі ФГ "Шостак".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документацій земельних ділянок".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок власність".

Проект рішення "Про зетвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про затвердження переліку об'єктів майна комунальної власноті, які підлягають передачі в оренду та включення їх до Переліку першого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні та Переліку другого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону".

Проект рішення "Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за 2020 рік".