Січень 2022

Проект рішення "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про зняття особи похилого віку з соціального обслуговування".

Проект рішення "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про створення громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Присиваської сільської ради та затвердження положення".

Додаток 1 до проекта рішення.

Додаток 2 до проекта рішення.

Проект рішення "Про план роботи виконавчого комітету Присиваської сільської ради на лютий 2022 року".

Проект рішення "Про погодження Плану громадської безпеки Присиваської територіальної громади на 2022 рік".

Проект рішення " Про визначення переліку об’єктів для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних та громадських робіт на території Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Звіт про виконання Перспективного плану залучення інформаційних технологій та встановлення додаткової присутності у соціальних мережах Присиваської сільської ради територіальної громади за ІІ півріччя 2021 року".

Проект рішення "Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті сільської ради по реалізації контрольних документів, розгляду звернень громадян за 2021 рік".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Звіт про роботу старост по наданню послуг населенню відповідних старостинських округів за 2021 рік".

Проект рішення "Про роботу комунального підприємства «Струмок» з надання послуг населенню за 2021 рік".

Проект рішення "Про графік прийому громадян Присиваської сільської територіальної громади на 2022 рік".

Проект рішення "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)".

Проект рішення "Про присвоєння поштової адреси житловому будинку".

Проект рішення "Про роботу закладів культури Присиваської сільської ради у 2021 році".

Проект рішення "Про присвоєння поштової адреси не житловому будинку".

Проект рішення "Про звільнення від батьківської плати за харчування дитини в дошкільному навчальному закладі".

Проект рішення "Про додержання температурного режиму в закладах освіти Присивської сільської територіальної громади".

Проект рішення "Про надання соціальних послуг на території Присиваської сільської територіальної громади у 2021 році".

Проект рішення "Про затвердження плану заходів цивільного захисту Присиваської сільської ради на 2022 рік".

Проект рішення "Про присвоєння поштової адреси нежитловому будинку".

Проект рішення "Про зняття особи похилого віку з соціального обслуговування".

Проект рішення "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 03 лютого 2022 року № 1".

Проект рішення "Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Присиваської сільської ради".