Проєкти, допущені до голосування

1. «Міс Фітнес» – Брода Анастасія Іванівна, с. Павлівка; бюджет – 29 700,00  грн. Категорія проєкту: спорт. Більше інформації тут.

2. «Парк лав» - створення відпочинкової зони біля ставу в с.Григорівка - Лапшиков Олексій Володимирович, с.Григорівка; бюджет – 28 800,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура. Більше інформації тут.

3. Встановлення вуличних спортивних тренажерів «МРІЯ» – Рогальська Олена Степанівна, с. Григорівка; бюджет – 27 110,00 грн. Категорія проєкту: спорт. Більше інформації тут.

4. «Справжній несправжній зоопарк» - Вербінець Людмила Гаврилівна, с.Павлівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм. Більше інформації тут.

5. «Рухова активність дітей – шлях до здоров’я!» - Кліщевська Наталя Леонідівна; с.Григорівка; бюджет – 30 000,00 грн. Категорія проєкту: охорона здоров’я. Більше інформації тут.

7. «Козацьке джерело» - комфортна зона відпочинку для всієї родини – Колотюк Геннадій Вікторович, с.Строганівка; бюджет – 30 000,00 грн. Категорія проєкту: культура і туризм. Більше інформації тут.

8. Благоустрій проспекту Новікова – Василевський Геннадій Вячеславович, с.Григорівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура. Більше інформації тут.

9. Алея відпочинку – Сьомаш Каріна Володимирівна, с.Григорівка; бюджет – 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура. Більше інформації тут.

10. Казковий будинок - Сьомаш Каріна Володимирівна, с.Григорівка; бюджет - 30 000,00 грн. Категорія проєкту: інфраструктура. Більше інформації тут.

12. Вари горнятко кашку – Юрченко Ксенія Іванівна, с.Іванівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура. Більше інформації тут.

13. Громадський простір «Майже дім» - Табунщик Ірина Олександрівна, с.Іванівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура. Більше інформації тут.

14. Вболівальники – запорука перемоги – Василевський Геннадій Вячеславович, с.Григорівка; бюджет – 30 000 грн. Категорія: інфраструктура. Більше інформації тут.