Лютий 2022

Проект рішення "Про перейменування вулиці Терешкової в селі Павлівка".

Проект рішення "Про Комплексну програму підтримки безпекового середовища, профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю "Громадська безпека" на території Присиваської сільської теиторіальної громади Каховського району Херсонської області на 2022-2024 роки".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документацій земельних ділянок".

Проект рішення "Про затвердження типового договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу, та типового договору на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовано об’єкти нерухомого майна".

Проект рішення "Про передачу майна комунальної власності територіальної громади Присиваської сільської ради на баланс комунальному підприємству «Струмок» на праві господарського відання".

Проект рішення "Про затвердження проектної документації".

Проект рішення "Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за 2021 рік".