Звіти за 2019 рік

Звіт І квартал 2019 року

Протягом І-го кварталу 2019 року до Григорівської сільської ради надійшло 9 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 9. Від  державних установ – 0,  громадян – 9.

Запити стосувалися: інформації про відведення та обладнання місць для розміщення агітаційного матеріалу; щодо переліку комунальних підприємств; щодо Програм підтримки ВПО; про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами; щодо інформації про місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб; інформації щодо комунальних підприємств з охорони громадського порядку; щодо надання інформації про перелік громадських ради, що діють на території області; про надання інформації щодо сім’ї.

Звіт ІІ квартал 2019 року

Протягом ІІ-го кварталу 2019 року до Григорівської сільської ради надійшло 9 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 9. Від  державних установ – 0,  громадян – 9.

Запити стосувалися: інформації про вітчима громадянина.; про надання інформації щодо кількості українців похованих за кошти місцевих бюджетів; про те чи мали місце протягом 2018 року та поточного 2019 року у відповідних населених пунктах, громадах, суспільно помітні конфлікти;  чи дійсно громадянин має на праві постійного користування земельну ділянку; про надання відомостей щодо спадкових документів померлого; про надання інформації щодо офіційного відкриття купального сезону;  про стан виборчих дільниць на передодні проведення виборів.

Звіт ІІІ квартал 2019 року

Протягом ІІІ-го кварталу 2019 року до Григорівської сільської ради надійшло 7 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 7. Від  державних установ – 2,  громадян – 5.

Запити стосувалися: про надання інформації щодо стосовно соціального захисту сімей, де є діти що постраждали внаслідок воєнних дій; про надання інформації щодо кількості комунальних установ України та сукупний прибуток всіх комунальних підприємств України за 2018 рік; щодо кількості військових поховань Другої світової війни в Україні; про наявність на території Присиваської ОТГ земель комунальної власності, які ще не надані у користування; про надання інформації щодо закладів освіти Християнської освіти; та про надання інформації щодо дати народження та місця проживання громадянина.

Звіт IV квартал 2019 року

Протягом І-го кварталу 2019 року до Григорівської сільської ради надійшло 9 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 9. Від  державних установ – 0, громадян – 9.