VІІ позачергова сесія VІІІ скликання від 20.08.2021 року

Рішення № 231 "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання від 24.12.2020 року №88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Додаток 1 до рішення № 231.

Додаток 2 до рішення № 231.

Додаток 3 до рішення № 231.

Додаток 4 до рішення № 231.

Додаток 5 до рішення № 231.

Додаток 6 до рішення № 231.

Додаток 7 до рішення № 231.

Рішення № 232 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 233 "Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Чаплинському районі на 2021 рік".

Рішення № 234 "Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства "Струмок" у новій редакції".

Рішення № 235 "Про підписання меморандуму про співробітництво між "Присиваською сільською радою та ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 236 "Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Присиваської сільської ради".

Рішення № 237 "Про утворення цільового фонду та затвердження Положення про цільовий фонд Присиваської сільської ради на 2021 рік".

Рішення № 238 "Про затвердження Положення про уповноважену особу, відповідальну за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель".

Додаток до рішення № 238.

Рішення № 239 "Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності №2019/1 від 18.01.2019 року, укладеного з Управлінням соціального захисту населення Чаплинської районної державної адміністрації".

Рішення № 240 "Про відкриття інклюзивного класу в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Присиваської сільської ради".

Рішення № 241 "Про внесення змін до рішення V сесії VIII скликання Присиваської сільської ради від 29 квітня 2021 року № 169".

Додаток до рішення № 241.

Рішення № 242 "Про внесення змін до рішення XLI сесії VII скликання Присиваської (Григорівської) сільської ради від 28 травня 2020 року № 762".

Додаток до рішення № 242.

Рішення № 243 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 244 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 245 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою та технічних документації земельних ділянок".

Рішення № 246 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості".

Рішення № 247 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 248 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення № 249 "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Рішення № 250 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 251 "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 252 "Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з Комунальним закладом Чаплинської селищної ради "Культурно-мистецький Центр".

Рішення № 253 "Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з ФОП Аммосова Н.В.".

Рішення № 254 "Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради укладеного з Комунальним підприємством "Каховське бюро технічної інвентаризації".

Рішення № 255 "Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Одеса)".

Рішення № 256 "Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради укладеного з ФОП Кудрявцев О.В.".

Рішення № 257 "Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з адвокатом Сидоренко Н.О.".

Рішення № 258 "Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з Комунальною установою "Центр соціальних послуг" Чаплинської селищної ради".

Рішення № 259 "Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради з Державною установою "Центр пробації" в Херсонській області".

Рішення № 260 "Про внесення змін до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради укладеного з ФОП Чухалова Л.С.".

Рішення № 261 "Про внесення до акту приймання-передачі орендованого майна до договору оренди об'єкта нерухомості, що належить до комунальної власності Присиваської сільської ради укладеного з Військовою частиною 2161".

Рішення № 262 "Про затвердження проекту із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Рішення № 263 "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Рішення № 264 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки".

Рішення № 265 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Рішення № 266 "Про надання частини основної щорічної відпустки".