Поіменне голосування ХХХІІ сесія VІІ скликання від 22.08.2019 року

Про звіти в.о.старост за 7 місяців 2019 року.

Про передачу техніки в оперативне управління комунального підприємства "Струмок".

Про надання погодження та затвердження технічної документації із землеустрою, про встановлення земельного сервітуту та укладання договору про встановлення земельного сервітуту з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Про проведення інвентаризації масиву земель під майбутніми та існуючими шляхами, дорогами.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про затвердження проектів землеустрою для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження Порядку виявлення та набуття у комунальну власність Присиваської ОТГ нерухомого майна, визнаного судо відумерлою спадщиною.

Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Про преміювання та інші виплати.

Про оцінку дощувальних машин "Фрегат", які встановлені за межами с. Григорівка Чаплинського р-ну Херсонської обл.

Про внесення змін та доповнень до "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки".

Про звіт про виконання "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки".

Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Григорівської сільської ради та затвердження Положення про туристичний збір.

Про надання згоди на прийняття мультимедійного обладнання (інтерактивний комплекс) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області до комунальної власності Григорівської сільської ради.

Про затвердження Статуту Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади.

Про затвердження положення про оренду комунального майна Присиваської об'єднаної територіальної громади.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю).

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо відведення земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю).

Про внесення змін до договору оренди.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування КП "Струмок" для сінокосіння і випасу худоби".

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Григорівської сільської ради на 2019 рік.

Про затвердження положення про відділ бухгалтерского обліку, звітності, господарської діяльності та соціального забезпечення Григорівської сільської ради.

Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про затвердження проектної документації.

Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVII сесії сільської ради VII скликання № 366 "Про сільський бюджет на 2019 рік" від 19.12.2018 року.

Про перерахування коштів.

Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за І півріччя 2019 року.

Про внесення змін до штатного розпису працівників комунального підприємства "Струмок".

Про внесення змін до рішення Григорівської сільської ради ХІІ сесії VII скликання № 76 від 08.09.2016 року "Про добровільне об'єднання територіальних громад в Присиваську ОТГ".

Про внесення змін до Положення про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Григорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки внатурі (на місцевості) для надання у власність.