РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови територіальної громади з адміністративно-господарської діяльності 2017 р.

Розпорядження № 10 а від 26.12.2017 року "Про проведення заходів благоустрію 28 грудня 2017 року з метою проведення новорічних і різдвяних свят"

Розпорядження № 9 а від 18.12.2017 року "Про затвердження переліку свердловин переданих у комунальну власність Григорівській сільській раді з уточненими адресами"

Розпорядження № 8а від 09.11.2017 року "Про створення комісії по оприбуткуванню та списанню основних засобів, малоцінних та швидко зношуваних предметів"

Розпорядження № 7а від 11.09.2017р."Про створення комісії"