Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП)

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради за січень 2021 року

У січні 2021 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП) громади прийнято 440 звернень щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

14:58:57 22.02.2021

Про граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання пільг і субсидій

Відповідно до основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 року, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки» у 2021 році прогнозний індекс споживчих цін становить 107,3 відсотка.

08:20:36 16.02.2021