Травень 2021

Проект рішення "Про призначення відповідального за здійснення державної реєстрації актів цивільного стану та за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв".

Проект рішення "Про затвердження переліку проєктів-переможців Програми реалізації партиципаторного бюджету (Бюджету участі) в Присиваській сільській раді територіальної громади на 2019-2022 роки".

Проект рішення "Про подання клопотання щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання України "Мати-героїня".

Проект рішення "Про організацію відпочинку дітей влітку в пришкільних таборах з денним перебуванням в 2021 р.".

Проект рішення "Про затвердження Положення про правила та умови оренди велосипедів комунального підприємства "Струмок" та вартості оренди".

Проект рішення "Про затвердження звіту про хід виконання проєкту "Реконструкція водогону в с. Григорівка. Заміна азбестових труб на полімерні".

Проект рішення "Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)".