ХХХV сесія VII скликання від 14.11.2019 року

Рішення № 568 "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 9 місяців 2019 року".

Додатки до рішення № 568.

Рішення № 569 "Звіти про роботу в.о.старост за 10 місяців 2019 року".

Рішення № 570 "Про звіт комунального підприємства "Струмок" за 10 місяців 2019 року".

Рішення № 571 "Про внесення змін та доповнень до рішення XXVII сесії сільської ради VII скликання №366 "Про сільський бюджет на 2019 рік" від 19.12.2018 року".

Додатки до рішення № 571.

Рішення № 572 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 573 "Про затвердження кошторисної документації".

Рішення № 574 "Про схвалення проекту рішення сільської ради "Про добровільне приєднання територіальної громади села Новомиколаївка до Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади"

Рішення № 575 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Рішення № 576 "Про затвердження документації із землеустрою та надання ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Рішення № 577 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 578 "Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Рішення № 579 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 580 "Про надання ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 581 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 582 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 583 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 584 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Рішення № 585 "Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою із земель ФГ "Диметра Юг".

Рішення № 586 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 587 "Про погодження та затвердження проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ "ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 588 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам фермерського господарства "Чайка Юг".

Рішення № 589 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 590 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Рішення № 591 "Звіт про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2019 рік" за 9 місяців 2019 року".

Додаток до рішення № 591.

Рішення № 592 "Про План дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в Присиваській сільській ОТГ на 2019-2020 роки".

Додаток до рішення № 592.

Рішення № 593 "Про погодження та затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та прийняття до комунальної власності громади земельної ділянки колишнього колективного сільськогосподарського підприємтсва КСП ім.Фрунзе загальною площею 2,00 га".

Рішення № 594 "Про внесення змін до рішення № 559 "Про надання погодження та затвердження Технічної документації із землеустрою про встановлення земельного сервітуту з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" від 30.09.2019 року та договору про встановлення сервітуту, укладеному з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 595 "Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГО" для розміщення, будівництва і експлуатації сонячної електростанції, об'єкта енергетичної інфраструктури з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел".

Рішення № 596 "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 597 "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Рішення № 598 "Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 року №98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, підготовлених для продажу та прав оренди на них на конкурентних засадах на території Григорівського сільської ради Присиваської ОТГ".

Рішення № 599 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Акціонерному товариству "Херсонобленерго".

Рішення № 600 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 602 "Про затвердження "Програми з підвищення ефективності управління активами Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки".

Рішення № 603 "Про внесення змін до паспорту Програми "Підтримка народжуваності дітей на 2019 рік".

Рішення № 604 "Про внесення змін до "Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами".

Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2019 рік.

Додаток 1 до рішення № 604.

Додаток 2 до рішення № 604.

Додаток 3 до рішення № 604.