Засідання виконавчого комітету № 5 від 16.07.2021 року

Рішення № 75 "Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Присиваської сільської ради територіальної громади на 2022-2024 роки".

Рішення № 76 "Про схвалення звіту з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки", внесення змін та затвердження Стратегії в новій редакції".

Додаток 1.

Додаток 2.

Додаток 3.

Рішення № 77 "Про створення комісії з питань формування потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".

Додаток 1.

Додаток 2

Рішення № 78 " Про заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж на території Присиваської сільської ради у 2021 році".

Рішення № 79 "Про стан виконавчької дисципліни у виконавчому комітеті сільської ради по реалізації контрольних документів, розгляду звернень громадян за ІІ квартал 2021 року".

Рішення № 80 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 81 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 82 "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Рішення № 83 "Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)".

Рішення № 84 "Про зняття особи похилого віку з соціального обслуговування".

Рішення № 85 "Про затвердження протоколу від 16 липня 2021 року № 1 засідання комісії з питань формування потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".

Рішення № 86 "Звіт про роботу старост по наданню послуг населенню відповідних старостинських округів за ІІ квартал 2021 року".

Рішення № 87 "Про план роботи виконкому Присиваської сільської ради на ІІ півріччя 2021 року".

Рішення № 88 "Про план роботи виконавчого комітету Присиваської сільської ради на серпень 2021 року".

Рішення № 89 "Про внесення змін до Положення про правила та умови оренди велосипедів комунального підприємства "Струмок".

Рішення № 90 "Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Присиваської сільської ради та затвердження положення".

Додаток 1 до рішення № 90.

Додаток 2 до рішення № 90.

Рішення № 91 "Про присвоєння поштової адреси ділянці в селі Іванівка".