Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради

Рішення XL сесії VIІ скликання від 14.04.2020 р. № 712 " Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Рішення № 837 "Про внесення змін та доповнень до рішення XL сесії VII скликання Григорівської сільської ради від 14 квітня 2020 року №712 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Додаток 1 до рішення № 837.

Додаток 2 до рішення № 837.