Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Вересень 2021

Проект рішення "Звіт про виконання Перспективного плану залучення інформаційних технологій та встановлення додаткової присутності у соціальних мережах Присиваської сільської ради територіальної громади за І півріччя 2021 року".

Проект рішення "Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальниих послуг)".

Проект рішення "Про зняття особи похилого віку з соціального обслуговування".

Проект рішення "Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

Додаток 1 до проекту рішення.

Додаток 2 до проекту рішення.

Проект рішення "Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування Лук'яневич С.С.".