Поіменне голосування ХLІІ сесія VІІ скликання від 01.07.2020 року

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Григорівської сільської рди на 2021 рік.

Про внесення змін до рішення 37 сесії 7 скликання Григорівської сільської ради від 24 грудня 2019 № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Чаплинському районі на 2020 рік.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Григорівської сільської ради на 2021 рік.

Про внесення змін до рішення Григорівської сільської ради від 22.08.2019 року № 518 "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Григорівської сільської ради та затвердження Положення про туристичний збір".

Про затвердження Програми створення і використання матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Григорівській сільській раді на 2020 рік.

Про передачу матеріальних цінностей на баланс КП "Струмок".

Про затвердження переліку проєктів-переможців Програми реалізації громадського проєкту "Бюджету участі" Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади.

Про затвердження форми контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти.

Про затвердження форми строкового трудового договору з педагогічним працівником комунального закладу загальної середньої освіти Григорівської сільської ради.

Про затвердження звіту з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки".

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (АТО).

Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановелння (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та ослуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність.

Про затвердження документації із землеустрою щодо земельних ділянок у власність (паї).

Про затвердження проектів землеустрою щодо відновлення земельних ділянок у власність.

Про передачу земельної ділянки в оренду.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою ТОВ "Вінкрафт Каланчак".

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю).

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Про затвердження документації із землеустрою на надання земельної ділянки.

Про надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю).

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Про надання дозволу на розробку технічної документації  щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Григорівської сільської ради та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Про надання згоди на поділ земельних ділянок.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі.

Про передачу автомобільного транспорту з балансу КП "Струмок" на баланс Григорівської сільської ради.

Про преміювання та інші виплати.

Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій.