РОЗПОРЯДЖЕННЯ з основної діяльності 2022 р.

Розпорядження № 1 від 04.01.2022 року "Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами Присиваської сільської ради покладених на них обов’язків та завдань".

Розпорядження № 2 від 04.01.2022 року "Про проведення атестації посадових осіб Присиваської сільської ради".

Додаток 2 до розпорядження № 2.

Додаток 3 до розпорядження № 2

Розпорядження № 3 від 04.01.2021 року "Про встановлення ліміту каси".

Розпорядження № 4 від 06.01.2022 року "Про затвердження проектної документації".

Розпорядження № 5 від 06.01.2022 року "Про уповноважену особу".

Розпорядження № 6 від 12.01.2022 року "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Присиваської сільської ради".

Розпорядження № 7 від 14.01.2022 року "Про організацію навчання в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників Присиваської сільської ради у 2022 році".

Розпорядження № 8 від 17.01.2022 року "Про дотримання вимог чинного законодавства України у сфері охорони навколишнього природного середовища та поводження з відходами на території Присиваської ТГ".

Розпорядження № 9 від 20.01.2022 року "Про створення тимчасового робочого місця".

Розпорядження № 10 від 21.01.2022 року "Про створення комісії з преміювання посадових осіб Присиваської сільської ради".

Розпорядження № 11 від 24.01.2022 року "Про створення координаційної групи по роботі з протимінної діяльності та поводженню з вибухонебезпечними предметами на території Присиваської сільської територіальної громади".