ХХVІІІ сесія VІІ скликання від 11.02.2019 року

Рішення № 380 "Звіт сільського голови про діяльність виконавчого органу Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ за 2018 рік".

Рішення № 381 "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 2018 рік".

Рішення № 382 "Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання №366 від 19.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Рішення № 383 "Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання №366 від 19.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

Додаток 1 до рішення № 383.

Додаток 2 до рішення № 383.

Додаток 3 до рішення № 383.

Додаток 5 до рішення № 383.

Додаток 6 до рішення № 383.

Додаток 7 до рішення № 383.

Рішення № 384 "Про затвердження кошторисної документації".

Рішення № 385 "Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2019 році".

Рішення № 386 "Про відведення місць та обладнання стенів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації".

Додаток 1 до рішення № 386.

Додаток 2 до рішення № 386.

Рішення № 387 "Про передачу послуг водопостачання".

Додаток до рішення № 387.

Рішення № 388 "Про затвердження штатного розпису працівників комунального підприємства "Струмок" у новій редакції".

Додаток до рішення № 388.

Рішення № 389 "Про преміювання та інші виплати сільському голові у 2019 році".

Рішення № 390 "Про надання дозволу на розробку технічної докуметації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Рішення № 391 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені, які є власністю територіальної громади (переходять до комунальної власності)".

Додаток 1 до рішення № 391.

Додаток 2 до рішення № 391.

Додаток 3 до рішення № 391.

Рішення № 392 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із зелеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Рішення № 393 "Про затвердження Положення про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області".

Положення про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Григорівської сільскої ради Чаплинського району Херсонської області.

Рішення № 394 "Про Перспективний план розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019-2021 рр.".

Додаток до рішення № 394.

Рішення № 395 "Про співфінансування проекту "Термомодернізація будівлі, реконструкція системи опалення Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з улаштуванням альтернативного джерела опалення за адресою: с. Павлівка, вул. Шкільна, 22, Чаплинського району, Херсонської області".

Рішення № 396 "Про затвердження нормативної грошової оцінки, та затвердження річної орендної плати".

Рішення № 397 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Рішення № 398 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність".

Рішення № 399 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність".

Рішення № 400 "Про передачу земельних ділянок у комунальну власність".

Рішення № 401 "Про внесення змін до видів економічної діяльності КП "Павлівське".

Рішення № 402 "Про внесення змін до видів економічної діяльності КП "Струмок".

Рішення № 403 "Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва".

Рішення № 404 "Про початок робіт по проектуванню проекту "Термомодернізація будівлі Григорівського дошкільного навчального закладу "Дзвіночок" по проспекту Новікова, 14 в с. Григорівка Чаплинського району Херсонської області. Реконструкція".