Звіт соціальних робітників старостинських округів Присиваської територіальної громади за квітень 2021 року

Дата: 19.05.2021 16:53

Звіт соціальних робітників старостинських округів

Присиваської територіальної громади

про кількість наданих послуг громадянам, які знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома”

за квітень 2021 року

Населений пункт

Місяць/назва послуги

Кількість виходів соціального робітника

Ведення домашнього господарства

Оплата комун послуг

Надання інформації з питань соцзахисту

Допомога у проведенні процедур пов'язаних зі здоров'ям(виклик лікаря)

Обробка присадибної ділянки до 0.02 га

осіб

Загальна кількість послуг

Іванівка

Строганівка

Павлівка

Григорівка

Іванівка:

Соціальним робітником Іванівського старостинського округу Присиваської територіальної громади, якою здійснюється обслуговування громадян, що знаходяться під соціальним супроводом  “Догляд вдома”, надано відповідних соціальних послуг 10 мешканцям села та виконано наступні заходи:

- здійснено допомогу у веденні домашнього господарства у кількості 137 разів,

- зроблено допомогу в оплаті 9 комунальних послуг (постачання електроенергії),

- надано 50 інформувань із питань соціального захисту,

- виконано 37 разів допомоги в обробці присадибної ділянки розміром в 0,02 га,

-  проведено бесіди щодо дотримання заходів з непоширення коронавірусної інфекції COVID – 19.

Протягом квітня соціальним робітником Іванівського старостинського округу здійснено 96 виходів до громадян під соціальним супроводом та надано 233 послуги.

Строганівка:

У Строганівському старостинському окрузі соціальним робітником, який здійснює обслуговування громадян, що знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома” надано відповідних безоплатних послуг 10 мешканцям села. Виконано наступні заходи, що складають зміст соціальних послуг:

- 12 послуг з допомоги в обслуговуванні (вмивання, вдягання, допомога з навчання навичкам самообслуговування та ін.),

- здійснено 122  допомоги у веденні домашнього господарства (прибирання, доставка продовольчих товарів, медикаментів, готування їжі),

- оплачено 9 комунальних послуг з постачання електроенергії,

- соціальним робітником здійснено допомогу у кількості 6-ти разів у проведенні медичних процедур, призначених лікарем,

- здійснена допомога в обробці присадибної ділянки 0,02 га у кількості 29 разів,

Протягом місяця соціальним робітником Строганівського старостинського округу  здійснено 105 виходів до громадян, які знаходяться під соціальним супроводом та надано 183 послуги.

Павлівка:

У Павлівському старостинському окрузі Присиваської територіальної громади соціальним робітником обслуговується 9 мешканців села, які знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома” та виконано наступні заходи, що складають зміст соціальних послуг:

- зроблено 103 послуги з ведення домашнього господарства (прибирання житла, готування їжі, прибирання приміщення, прання),

- здійснено 16 оплат комунальних послуг (централізоване водопостачання, користування електроенергією),

- проведено 12 допомог у проведенні процедур, пов'язаних із здоров'ям,

- обробка присадибної ділянки 0.02 га здійснювалася 23 рази,

- надано 84 послуги з інших видів заходів,

За квітень місяць 2021 року закріпленим за Павлівським старостинським округом соціальним робітником здійснено 84 виходи та надано 322 послуги.

Григорівка:

Протягом квітня соціальним робітником надано послуг по соціальному обслуговуванню 11 мешканцям села Григорівка,  які  знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома”. Допомога здійснювалася:

- з ведення домашнього господарства надано 98  послуг,

- оплачено 8 комунальних послуг за споживання електроенергії та централізованого водопостачання,

- з обробітку присадибної ділянки в 0,02 га надано 2 послуги за проханням громадян,

- виконано 88 інших видів заходів,

- надано 13 послуг з надання інформації з питань соціального захисту

- надалася 1 послуга з виконання ремонтних робіт житлового приміщення,

Всього за квітень місяць 2021 року соціальним робітником адміністративного центру села Григорівка  здійснено виходів загальною кількістю 88 разів та надано  201 послугу.