Лютий 2019

Проект рішення "Про передачу земельних ділянок у комунальну власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про затвердження Положення про встановення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області".

Положення про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області.

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені, які є власністю територіальної громади (переходять до комунальної власності)".

Додаток №1 до проекту рішення.

Додаток №2 до проекту рішення.

Додаток №3 до проекту рішення.

Проект рішення "Про затвердження Детального плану території села Григорівка".