Поіменне голосування ХХІІІ сесія VІІ скликання від 17.09.2018 року

Про внесення змін в "Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом та відшкодування витрат за здійснені перевезення по Григорівській сільській раді".

Про затвердження кошторисної документації.

Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради  VІІІ скликання № 145 від 22.12.2017 року "Про сільський бюджет на 2018 рік".

Про надання погодження на розробку проекту землеустрою КП "Струмок".

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про погодження дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою.

Про внесення змін до рішення сесії від 20.02.2018 року № 191 "Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 року № 98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільського господарського призначення, підготовлених для продажу та прав оренди на них конкурентних засадах на території Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ)".

Про преміювання та інші виплати за вересень 2018 року сільському голові.

Про преміювання та інші виплати за вересень 2018 року заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.