Квітень 2019

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку тенічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Проект рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про завтердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки загальною площею 8,8027 га ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГО".

Проект рішення "Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГО" для розміщення, будівництва і експлуатації сонячної електростанції, об'єкта енергетичної інфраструктури з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Про прийняття до комунальної власності земельної ділянки загальною площею 8,8027 га та державної реєстрації права комунальної власності".

Проект рішення "Про відкликання з відпустки сільського голови Григорівської сільської ради Кліщевського С.О."

Проект рішення "Про затвердження пріоритетного напрямку розвитку послуг в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ".

Проект рішення "Про затвердження переліку проектів".

Проект рішення "Про рекомендацію для вступу до Національної академії державного управління при Президентові України на навчання за заочною формою Кліщевського Сергія Олександровича".