XL сесія VII скликання від 14.04.2020 року

Рішення № 706 "Про внесення змін та доповнень до рішення ХХХVII сесії сільської ради VII скликання від 24.12.2019 року № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Додаток 1 до рішення № 706.

Додаток 2 до рішення № 706.

Додаток 3 до рішення № 706.

Додаток 4 до рішення № 706.

Додаток 5 до рішення № 706.

Додаток 6 до рішення № 706.

Додаток 7 до рішення № 706.

Рішення № 707 "Про затвердження експертного звіту проєктної документації".

Рішення № 708 "Про поновлення нормативнох грошової оцінки земель населених пунктів".

Рішення № 709 "Про затвердження Концепції вдосконалення системи надання адміністративних послуг і розвитку Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присивасько сільської об'єднаної територіальної громади".

Рішення № 710 "Про утворення Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади, затвердження Положення про нього та графіку роботи".

Рішення № 711 "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Рішення № 712 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади"

Рішення № 713 "Про внесення змін та доповнень до рішення VII сесії сільської ради VIII скликання від 29.06.2017 року № 82 "Про утворення старостинських округів Григорівської сільської ради та затвердження Положення про старосту Григорівської сільської ради".

Рішення № 714 "Звіт про результати виконання Антикорупційної програми Григорівської сільської ради у 2019 році".

Рішення № 715 "Про затвердження Детального плану території".

Рішення № 716 "Про затвердження Детального плану території".

Рішення № 717 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 718 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та ослуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення №.719 "Про надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд".

Рішення № 720 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 721 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 722 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки".

Рішення № 723 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Рішення № 724 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 725 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Рішення № 726 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Рішення № 727 "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 728 "Про надання погодження та затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на право прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" загальною площею 1,7961 га та встановлення земельного сервітуту".

Рішення № 729 "Про надання погодження та затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на право прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" загальною площею 1,6190 га та встановлення земельного сервітуту".

Рішення № 730 "Про надання погодження та затвердження Технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" та встановлення земельних сервітутів".

Рішення № 731 "Про надання погодження та затвердження Технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної, на яку поширюється право земельного сервітуту на право прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку, трубопроводів, інших комунікацій на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" та встановлення земельних сервітутів".

Рішення № 732 Про поновлення договору оренди земельних ділянок".

Рішення № 733 "Про затвердження звіту про оцінку частини внутрішньогосподарської меліоративної системи".

Рішення № 734 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 735 "Про затвердження Програми "Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2020 році по Григорівській сільській радІ".

Додаток до рішення № 735.

Рішення " 736 "Про внесення змін до рішення Григорівської сільської ради від 29.06.2017 року № 73 "Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Григорівської сільської ради".

Рішення № 737 "Про внесення змін до структури Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ та затвердження у новій редакції".