Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Прийом громадян депутатами Присиваської сільської ради

Шонії Ганни Леонідівни

виборчий округ № 1 (с.Григорівка, вулиці Садова, Суворова, Горького, Молодіжна, Толстого).

тел. моб. 067 772 37 48

Прийом виборців проводиться в останню п’ятницю кожного місяця з 10:00 год в актовій залі Присиваської сільської ради за адресою вул. Пушкіна, 20, с. Григорівка, Чаплинський район, Херсонська область за попереднім записом; тел.: 067 772 37 48.

З повагою,

депутат Присиваської сільської ради                                                                 Г.Л.Шонія

Островського Анатолія Тимофійовича

виборчий округ № 2 (с.Григорівка, вул. Шкільна, пров.Миру, вул.Пушкіна, пр.Миру, вулиці Врожайна, Паркова, Чехова, Кузнечна).

тел. моб. 099 910 74 04

Прийом виборців проводиться в останню п’ятницю кожного місяця з 13:00 год в актовій залі Присиваської сільської ради за адресою вул. Пушкіна, 20, с. Григорівка, Чаплинський район, Херсонська область за попереднім записом; тел.: 099 910 74 04.

З повагою,

депутат Присиваської сільської ради                                                                 А.Т.Островський

Шонії Едуарда Борисовича

тел. моб. 067 932 39 47

Прийом виборців проводиться в останню п’ятницю кожного місяця з 10:00 год в актовій залі Присиваської сільської ради за адресою вул. Пушкіна, 20, с. Григорівка, Чаплинський район, Херсонська область за попереднім записом; тел.: 067 932 39 47.

З повагою,

депутат Присиваської сільської ради                                                                 Е.Б.Шонія

Кархут Інни Леонідівни

виборчий округ № 3 (с.Григорівка, пр. Новікова, вулиці Кутузова, Таврійська, пров.Виноградний, вулиці Камінського, Ушакова).

тел. моб. 097 929 84 21

Прийом виборців проводиться в останню п’ятницю кожного місяця з 10:00 год в актовій залі Присиваської сільської ради за адресою вул. Пушкіна, 20, с. Григорівка, Чаплинський район, Херсонська область за попереднім записом; тел.: 097 929 84 21.

З повагою,

депутат Присиваської сільської ради                                                                 І.Л.Кархут

Рішення № 137 "Про затвердження Порядку регулярного прийому виборців та звітування депутатів Присиваської сільської ради територіальної громади".