ІІІ сесія VІІІ скликання від 24.12.2020 року

Рішення № 76 "Про внесення змін до Статуту територіальної громади".

Додаток до рішення № 76.

Рішення № 77 "Про затвердження Положення про Присиваську сільську раду".

Додаток до рішення № 77.

Рішення № 78 "Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами".

Додаток до рішення № 78.

Рішення № 79 "Про Програму перевезення окремих пільгових категорій громадян на 2021 рік".

Рішення № 80 "Про затвердження Програми "Ветеран" на 2021 рік".

Рішення № 81 "Про затвердження Програми "Організація у 2021 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка, с.Нововолодимирівка, с.Строганівка, с.Іванівка".

Рішення № 82 "Про затвердження програми "Підтримка народжуваності дітей на 2021 рік".

Рішення № 83 "Про Програму "Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2021 році по Присиваській сільській раді".

Рішення № 84 "Про програму надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Присиваської сільської ради на 2021 рік".

Рішення № 85 "Про затвердження Програми "Благоустрій сіл" на 2021 рік".

Рішення № 86 "Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг на 2021 рік".

Рішення № 87 "Про затвердження Програми створення і використання матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Присиваській сільській раді на 2021 рік".

Рішення № 88 "Про бюджет Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік 21509000000".

Додаток 1 до рішення № 88.

Додаток 2 до рішення № 88.

Додаток 3 до рішення № 88.

Додаток 5 до рішення № 88.

Додаток 7 до рішення № 88.

Рішення № 89 "Про встановлення вартості харчування однієї дитини в закладах освіти Присиваської сільської ради на 2021 рік".

Рішення № 90 "Про затвердження структури апарату ради та їх виконавчих органів, штатних розписів на 2021 рік".

Рішення № 91 "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва".

Рішення № 92 "Про виплату одноразової допомоги 18-літнім".

Рішення № 93 "Про затвердження Програми економічного, соціального та кульутрного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік".

Додаток до рішення № 93.

Рішення № 94 "Про умови оплати праці сільського голови на 2020-2021 роки".

Рішення № 95 "Про затвердження Положення про оплату праці, преміювання та інші виплати працівникам Присиваської сільської ради в 2020-2021 роках".

Рішення № 96 "Про кадрові зміни в КП "Струмок".