Грудень 2017

Проект рішення "Про  внесення змін до рішення сесії № 87 від 31 липня 2017 року"

Проект рішення "Про встановлення вартості харчування однієї дитини та норми витрат коштів на харчування в дитячих садках Григорівської сільської ради на 2018 рік"

Проект рішення "Про внесення змін до  «Програми  про надання одноразової  грошової матеріальної допомоги громадянам Григорівської сільської ради на  2017 – 2018 роки»

Проект рішення "Про  укладання договорів про передачу міжбюджетних трансфертів у 2018 році"

Проект рішення "Про затвердження Програми «Благоустрій сіл» на 2018 рік"

Проект рішення "Про затвердження  «Сільської програми поліпшення пожежної безпеки  та функціонування місцевої пожежної охорони Григорівської сільської ради на 2018 рік»

Проект рішення "Про виплату одноразової допомоги"

Проект рішення "Про затвердження Програми “Організація у 2018 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка с.Павлівка,с.Строганівка , с.Іванівка"

Проект рішення " Про затвердження штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів"

Проект рішення "Про затвердження штатних розписів дошкільних навчальних закладів"

Проект рішення "Про затвердження штатних розписів сільських будинків культури"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( місцевості)"

Проект рішення "Про Програму розвитку фізичної культури та спорту у Григорівській сільській раді на 2018 рік"

Проект рішення "Про Програму розвитку освіти  Григорівської сільської ради  на 2018 – 2020 роки"

Проект рішення "Про програму “Розвиток культури і туризму в Григорівській сільській раді на 2018 – 2020 роки”"

Проект рішення "Про програму  національно-патріотичного виховання «Дитина-громадянин-патріот Батьківщини» на   2018-2022 роки"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Проект рішення "Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води"

Проект рішення "Про розгляд клопотання в. о. директора КП «Струмок»

Проект рішення "Про сільський бюджет на 2018 рік"

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ  сесії сільської ради VІІІ скликання № 34 від 10.01.2017 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»

Проект рішення "Про внесення змін до "Програми соціального, економічного та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2017 рік"

Проект рішення "Про затвердження Статуту Іванівського дошкільного навчального закладу «Веселка» Григорівської сільської ради Чаплинського  району Херсонської області  в новій редакції"

Проект рішення "Про затвердження Статуту Строганівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області в новій редакції"

Проект рішення "Про затвердження Статуту Павлівського дошкільного навчального закладу «Малятко» Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області  в новій редакції"

Проект рішення "Про наміри співфінансування первинної ланки надання медичної допомоги"

Проект рішення "Про готовність прийняття із спільної  власності територіальних громад  Чаплинського району в спільну власність територіальної  громади  Григорівської сільської ради"

Проект рішення "Про  затвердження  кошторисної  документації"

Проект рішення "Про внесення змін до Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2017 рік"

Проект рішення "Про  формування переліку проектів"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі ( місцевості)"

Проект рішення "Про внесення змін та  доповнень до рішення ІІ  сесії сільської ради VІІІ скликання № 34 від 10.01.2017 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»"

Проект рішення  "Про готовність прийняття із спільної  власності територіальних громад  Чаплинського району в

спільну власність територіальної  громади Григорівської сільської ради"

Проект рішення  "Про внесення змін до рішення ХІ сесії сільської ради від  02 листопада 2017 року № 114"

Проект рішення  "Про надання сільському голові  Кліщевському  С.О.  відпустки та виплату матеріальної допомоги"