Вересень 2017

Проект рішення "Про  внесення змін до рішення  сесії № 87 від 31 липня 2017 року"

Проект рішення "Про внесення змін"

Проект рішення "Про зміни до бюджету Григорівської сільської ради"

Проект рішення "Про  Статут  Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади Чаплинського  району Херсонської області"

Проект рішення "Про підготовку закладів освіти та культури до опалювального періоду 2017-2018 року"

Проект рішення "Про можливе навчання учнів 10-11 класів у Чаплинському професійному аграрному ліцеї"

Проект рішення "Про  звільнення від нарахування та сплати за послуги водопостачання"

Проект рішення "Про затвердження скоригованих тарифів на водопостачання з артсвердловин в с.Павлівка"

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ  сесії сільської ради VІІІ скликання № 34 від 10.01.2017 року «Про сільський бюджет на 2017 рік"

Проект рішення "Про  затвердження скоригованих тарифів на водопостачання з артсвердловин в с. Григорівка"

Проект рішення "Про роботу  сільського  голови Кліщевського  С.О.  за звітний період"