Жовтень 2019

Проект рішення "Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Проект рішення "Про схвалення проекту рішення сільської ради "Про добровільне приєднання територіальної громади до Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за 9 місяців 2019 року".

Проект рішення "Про План дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в Присиваській сільській ОТГ на 2019-2020 роки"

Додаток до проекту рішення "План дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в Присиваській сільській ОТГ на 2019-2020 рр".

Проект рішення "Звіт про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2019 рік" за 9 місяців 2019року"

Додаток до проекту рішення "Звіт про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2019 рік" за 9 місяців 2019 року"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 року №98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, підготовлених для продажу та прав оренди на них на конкурентних засадах на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ".

Проект рішення "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановелння (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Проект рішення "Про надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження кошторисної документації".

Проект рішення "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Проект рішення "Про внесення змін та допоанень до рішення ХХVІІ сесії сільської ради VІІ скликання №366 "Про сільський бюджет на 2019 рік" від 19.12.2018 року".

Проект рішення "Про погодження та затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та прийняття до комунальної власності громади земельної ділянки колишнього колективного сільськогосподарського підприємства КСП ім. Фрунзе загальною площею 2,00 га".

Проект рішення "Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності ТОВ "ГЕЛІОСИВАШЕНЕРГО" для розміщення, будівництва і експлуатації сонячної електростанції, об'єкта електричної енергії з відновлювальних джерел".

Проект рішення "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Проект рішення "Про надання земельної ділянки у власність для ведення особитого селянського господарства".

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам фермерського господарства "Чайка Юг".