Грудень 2021

Проект рішення "Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради територіальної громади".

Проект рішення "Про проект бюджету Присиваської сільської територіальної громади на 2022 рік"

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про схвалення Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2022 рік"

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми".

Проект рішення "Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами: інформаційних стендів ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ».

Проект рішення "Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування *** та ***".

Проект рішення "Про план роботи виконавчого комітету Присиваської сільської ради на 2022 рік".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Струмок» на 2022 рік".