Листопад 2021

Проект рішення "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Присиваської сільської ради Каховського району Херсонської області від 16 липня 2021 року №77 "Про створення комісії з питань формування потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будвельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".

Проект рішення "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про погодження на прокладання оптичного кабелю зв'язку".

Проект рішення "Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)".

Проект рішення "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Присиваської сільської територіальної громади на 2021 рік"  за 9 місяців 2021 року".

Додаток до проекту рішення.

Проект рішення "Про забезпечення безпечної експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Присиваської територіальної громади".

Додаток до рішення виконавчого комітету.

Проект рішення "Про виконання бюджету Присиваської сільської ради за 9 місяців 2021 року".

Проект рішення "Про подовження терміну дії дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна".

Проект рішення "Про робочу групу з питань регуляторної діяльності".

Проект рішення "Про план роботи виконавчого комітету Присиваської сільської ради на листопад 2021 року".

Проект рішення "Звіт про роботу старост по наданню послуг населенню відповідних старостинських округів за 9 місяців 2021 року".

Проект рішення "Про роботу комунального підприємства "Струмок" з надання послуг населенню за 9 місяців 2021 року".

Проект рішення "Про організацію роботи з охорони праці у Присиваській сільській раді".

Проект рішення "Про встановлення побудинкових вузлів обліку води (лічильників) у селах Павлівка і Нововолодимирівка".

Проект рішення "Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті сільської ради по реалізації контрольних документів, розгляду звернень громадян за 9 місяців 2021 року".