Поіменне голосування ХLІІІ сесія VІІ скликання від 27.08.2020 року

Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за І півріччя 2020 року.

Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів.

Про внесення змін до програми "Підтримка народжуваності дітей" на 2020 рік.

Про внесення змін до Програми "Блігоустрій сіл" на 2020 рік.

Про внесення змін та доповнень до програми підтримки Чаплинського відділення поліції по Григорівській сільській раді на 2020 рік.

Про внесення змін до рішення 37 сесії 7 скликання Григорівської сільської ради від 24 грудня 2019 № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Про надання згоди на прийняття об'єктів із спільної власності територіальних громад Чаплинського району в комунальну власність Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області.

Про початок робіт по коригуванню робочого проекту "Реконструкція будівлі Павлівської ЗОШ з провадженням заходів з енергоефективності, з облаштуванням комплексу спортивної, учбово-дослідної та відпочивальної зон за адресою: с.Павлівка, вул.Шкільна, 22, Чаплинського району Херсонської області".

Про відведення місць та обладнання стендів, дошок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Про затвердження Порядку регулярного прийому виборців та звітування депутатів Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ.

Про внесення змін до рішення Григорівської сільської ради від 22.08.2019 року № 518 "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Григорівської сільської ради та затвердження Положення про туристичний збір".

Про відкриття інклюзивного класу та внесення змін до штатного розпису Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Про нову редакцію рішення від 22.08.2019 року №514 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність.

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки.

Про надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Про розробку детального плану.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів).

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання погодження та затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" та встановлення земельних сервітутів шляхом укладання договору про встановлення сервітуту з ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцвості).

Про передачу земельної ділянки в оренду.

Про надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про внесення змін до рішення від 24.12.2019 року № 625 "Про надання погодження на розробку проекту землеустрою ТОВ "Вінкрафт Каланчак".

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

Про звернення депутатів Григорівської сільської ради до голови Чаплинської районної ради.

Про внесення змін та доповнень до рішення XL сесії VII скликання Григорівської сільської ради від 14.04.2020 р. №712 "Про затвердження переліку адмністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ".

Про організацію підвозу учнів Павлівської та Строганівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.

Про організацію профільного навчання учнів десятих та одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл Григорівської сільської ради у 2020/2021 навчальному році.

Про відведення приміщень для роботи сільських виборчих комісій.

Про звіти в.о.старост за І півріччя 2020 року.

Про звіт відділу освіти за 7 місяців 2020 року.

Про звіт КП "Струмок" за І півріччя 2020 року.