Громадські слухання щодо проекту Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області

Оголошення про початок розробки Схеми плануванння території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області.

Інформація про робочу зустріч з представниками Державного підприємства "УКРЦИВІЛЬБУД".

Розпорядження про заходи з підготовки до громадських слухань щодо проекту Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області.

Анатований звіт по Схемі планування території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ.

Повідомлення в районній газеті "Голос Таврії" про початок громадських слухань проекту Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області

Повідомлення на офіційному сайті громади в розділі "Оголошення" про початок громадських слухань проекту Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області.

Оголошення про збір зауважень та пропозицій громадськості щодо "Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області.

Протокол проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації і обговорення проекту "Схема планування Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади Херсонської області" .

Список реєстрації учасників громадських слухань з обговорення проекту "Схема планування Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Херсонської області"".

Пропозиції та зауваження до проекту "Схеми планування Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Херсонської області".

Схема планування території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Херсонської області. Том - 1. Пояснювальна записка.