Херсонська область, Чаплинський район

Громадські слухання щодо проекту Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області

Оголошення про початок розробки Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області.

Інформація про робочу зустріч з представниками Державного підприємства "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД".

Розпорядження про заходи з підготовки до громадських слухань щодо проекту Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області.

Анатований звіт по Схемі планування території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ.

Повідомлення в районній газеті "Голос Таврії" про початок громадських слухань проекту Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області

Повідомлення на офіційному сайті громади в розділі "Оголошення" про початок громадських слухань проекту Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області.

Оголошення про збір зауважень та пропозицій громадськості щодо "Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Григорівської сільської ради (Присиваська ОТГ) Херсонської області.