Херсонська область, Чаплинський район

Детальний план території частини існуючого кварталу забудови с.Павлівка з метою забудови земельної ділянки під магазин промислово-продовольчих товарів, щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу на земельних торгах (аукціону)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до Детального плану території частини існуючого кварталу забудови с. Павлівка з метою забудови земельної ділянки під магазин промислово-продовольчих товарів, щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу на земельних торгах (аукціону) за адресою: с. Павлівка, вул. Миру, № 5-а Чаплинського району, Херсонської області

Повідомлення в районній газеті "Голос Таврії".

Проект Містобудівної документації "Детальний план території частини існуючого кварталу забудови с. Павлівка з метою забудови земельної ділянки під магазин промислово-продовольчих товарів, щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу на земельних торгах (аукціону) за адресою с. Павлівка, вул. Миру № 5-а Чаплинського району, Херсонської області."

Рішення від 17.09.18 р. " 305 "Про внесення змін до рішення від 20.02.2018 р. № 191 "Про внесення змін до рішення від 08.09.2017 р. № 98 "Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення , підготовлених для продажу та прав оренди на них на конкурсних засадах на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ".