Поіменне голосування ХХVІІ сесія VІІ скликання від 19.12.2018 року

Про створення робочої групи по комунальних підприємствах.

Про преміювання та інші виплати за грудень 2018 року заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Про преміювання та інші виплати за грудень 2018 року сільському голові.

Про договір позички приватного легкового автомобіля Зозулінської Т.В.

Про договір позички приватного легкового автомобіля Андрієвського А.Л.

Про надання погодження на включення земельних ділянок до проекту детального плану території ТОВ "ЧИКРАКЕНЕРГОПРОМ".

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про Програму реалізації партиципаторного бюджету (Бюджет участі) в Григорівській сільській раді Присиваської ОТГ на 2019-2021 рр.

Про соціальну програму "Молодь Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ" на 2019-2022 рр.

Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

Про Програму економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2019-2021 роки.

Про комунікаційну стратегію Присиваської ОТГ на 2019-2026 рр.

Про сільський бюджет на 2019 рік.

Про Програму утримання та ремонт автомобільних доріг на 2019 р.

Приведення штатних розписів у відповідність до класифікатора посад.

Про укладання угод про передачу міжбюджетних трансфертів на 2019 рік.

Про встановлення вартості харчування однієї дитини в закладах освіти Григрівської сільської ради на 2019 рік.

Про Програму надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Григорівської сільської ради на 2019 рік.

Про Програму відшкоування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2019 рік.

Про виплату одноразової допомоги 18-літнім.

Про програму розвитку фізичної культури та спорту у Григорівській сільській раді.

Про затвердження Програми "Організація у 2019 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с.Григорівка, с.Павлівка, с.Строганівка, с.Іванівка".

Про затвердження Програми "Благоустрій сіл на 2019 рік".

Про перелік питань для розгляду на сесіях сільської ради та засіданнях її постійних комісій у 2019 році.

Про оплату праці, преміювання та інші виплати працівникам Григорівської сільської ради на 2019 рік.

Про оплату праці керівників комунальних підприємств Григорівської сільської ради.

Про Програму місцевого економічного розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади Херсонської області та План дій з її впровадження.