Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

Стратегія розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки

Стратегія розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр.

Звіт по анкетуванню населення, проведеного в рамках програми DOBRE, результати опитування.

Діагностика умов місцевого розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ

Презентація початкових пропозицій по розробці "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр.

Стратегія розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки. Нова редакція.

Рішення про внесення змін та доповнень до Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 роки.

Звіт про впровадження Стратегії Розвитку Присиваської ОТГ станом на 30.05.2019 рік.