Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

2018 рік.

Стратегія розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр.

Звіт по анкетуванню населення, проведеного в рамках програми DOBRE, результати опитування.

Діагностика умов місцевого розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ

Презентація початкових пропозицій по розробці "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 рр.

2019 рік.

Стратегія розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки. Нова редакція.

Рішення про внесення змін та доповнень до Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ на 2018-2026 роки.

Звіт про впровадження Стратегії розвитку Присиваської ОТГ станом на 30.05.2019 рік.

2020 рік.

Рішення XLII сесії сільської ради VII скликання від 01.07.20 р. № 775 "Про затвердження звіту з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присивааської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки", внесення змін та затвердження Стратегії в новій редакції"

Звіт з реалізації Стратегії розвитку Присиваської ОТГ станом на 30.06.2020 р.

Зміни до Стратегії розвитку Присиваської ОТГ станом на 30.06.2020 р.

Стратегія розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки. Нова редакція