для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Січень 2022

Проект рішення "Про надання фінансової автономії закладам загальної середньої освіти Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про затвердження звіту про оцінку вартості комунального майна та впорядкування орендних відносин майна комунальної власності Присиваської сільської ради".

Проект рішення "Про затвердження переліку об’єктів майна комунальної власності автотранспортних засобів, які підлягають передачі в оренду та включення їх до Переліку першого типу, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні".