Липень 2021

Проект рішення "Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Присиваської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки".

Проект рішення "Про зняття особи похилого віку з соціального обслуговування".

Проект рішення "Про внесення змін до Положення про правила та умови оренди велосипедів комунального підприємства "Струмок".

Проект рішення "Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці в с. Іванівка".

Проект рішення "Про схвалення звіту з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки", змін та Стратегії в новій редакції".

Додаток 1 до проекту рішення.

Додаток 2 до проекту рішення.

Додаток 3 до проекту рішення.

Проект рішення "Звіт про роботу старост по наданню послуг населенню відповідних старостинських округів за ІІ квартал 2021 року".

Проект рішення "Про взяття на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)".

Проект рішення "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про план роботи виконкому Присиваської сільської ради на ІІ півріччя 2021 року".

Проект рішення "Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги".

Проект рішення "Про створення комісії з питань формування потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщеннь для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".

Додаток 1.

Додаток 2.

Проект рішення "Про заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж на території Присиваської сільської ради у 2021 році".

Проект рішення "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт. дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 16 липня 2021 року №1".

Проект рішення "Про створення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Присиваської сільської ради та затвердження положення".

Додаток 1.

Додаток 2.

Проект рішення "Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті сільської ради по реалізації контрольних документів, розгляду звернень громадян за ІІ квартал 2021 року".

Проект рішення "Про план роботи виконавчого комітету Присиваської сільської ради на серпень 2021 року".