Липень 2019

Проект рішення "Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Проект рішення "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Григорівської сільської ради та затвердження Положення про туристичний збір".

Проект рішення "Про надання довзолу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Проект рішення "Про  оцінку дощувальних машин "Фрегат", які встановлені за межами с. Григорівка Чаплинського району, Херсонської області".

Прокт рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання у власність".

Проект рішення "Про преміювання та інші виплати".

Проект рішення "Про затвердження положення про відділ бухгалтерського обліку, звітності, господарської діяльності та соціального забезпечення Григорівської сільської ради".

Проект рішення "Про перерахування коштів".

Проект рішення "Про виконання бюджету Григорівської сільської ради за перше півріччя 2019 року".

Проект рішення "Про затвердження положення про оренду комунального майна Присиваської об'єднаної територіальної громади".

Проект рішення "Про затвердждення Порядку добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земель комунальної форми власності на території Присиваської об'єднаної територіальної громади з порушенням вимог законодавства".

Проект рішення "Про затвердження Порядку виявлення та набуття у комунальну власність Присиваської об'єднаної територіальної громади нерухомого майна, визнаного судом відумерлою спадщиною".

Проект рішення "Про затвердження проектної документації".

Проект рішення "Звіт про виконання "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2018 - 2026 роки".

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об"єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки".

Проект рішення "Про передачу техніки в оперативне управління комунальному підприємству "Струмок".