Звіти за 2018 рік

Звіт І квартал 2018 року

Протягом І-го кварталу 2018 року до Григорівської сільської ради надійшло 5 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 1, електронною поштою – 4. Від громадських організацій – 1, державних установ – 2, адвокатів – 1, громадян – 1.

Запити стосувалися : дистанційного навчання, бюджетних питань , відомостей окремих громадян громади, соціального захисту населення.

Звіт ІІ квартал 2018 року

Протягом ІІ-го кварталу 2018 року до Григорівської сільської ради надійшло 5 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 1, електронною поштою – 4. Від  державних установ – 4,  громадян – 1.

Запити стосувалися : програм щодо молодіжної політики, реєстрів та баз даних, що містяться у громаді, земельнихділянок та житлового фонду громади.

Звіт ІІІ квартал 2018 року

Протягом ІІІ-го кварталу 2018 року до Григорівської сільської ради надійшло 5 запитів про надання публічної інформації, з яких: поштою – 2, електронною поштою – 3. Від  державних установ – 3,  громадян – 2.

Запити стосувалися: інформації та кількості комунальних закладів, реєстрації місця проживання громадянина, земельних ділянок для будівництва та розподілу освітньої субвенції.

Звіт ІV квартал 2018 року

Протягом ІV-го кварталу 2018 року до Григорівської сільської ради надійшло 4 запити про надання публічної інформації, з яких: поштою – 0, електронною поштою – 4. Від  державних установ – 0,  громадян – 4.

Запити стосувалися: інформації про щомісячну заробітну плату голів об’єднаних територіальних громад, інформації щодо діяльності об’єднаних територіальних громад в області та відомостей щодо вільних земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.