ХІІ сесія VІІІ скликання від 07 грудня 2017 року

рішення № 133 "Про внесення змін та доповнень до рішення  ІІ  сесії  сільської ради VІІІ скликання  № 34  від 10.01.2017 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»"

додаток до рішення № 133 "Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ  сесії  сільської ради VІІІ скликання  № 34 від 10.01.2017 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»"

рішення № 132 "Про наміри співфінансування первинної ланки надання медичної допомоги"

рішення № 131 "Про готовність прийняття із спільної  власності територіальних громад  Чаплинського району в комунальну власність територіальної  громади Григорівської сільської ради"

рішення № 130 "Про внесення змін до рішення  ХІ сесії сільської ради від  02 листопада 2017 року № 114"

рішення № 129 "Про  надання сільському голові  Кліщевському  С.О.  відпустки та виплату матеріальної допомоги"

рішення № 128 "Про вступ до  «Асоціації  об’єднаних територіальних громад Херсонщини»"

рішення № 127 "Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»"

рішення № 126 "Про  затвердження  кошторисної  документації"

рішення № 125 "Про внесення змін до Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2017 рік"

рішення № 124 "Про  формування  переліку проектів"