Херсонська область, Чаплинський район

Громадські слухання щодо проектів: «Детальний план території для розміщення сонячної та вітряної електростанції з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел за межами населеного пункту с.Григорівка на території Григорівської сільської ра

Протокол громадських слухань проекту "Детальний план території для розміщення вітряної електростанції з виробленням електричної енергії з відновлюваних джерел за межами населеного пункту с. Григорівка на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Чаплинського району Херсонської області".

Протокол громадських слухань проекту "Детальний план території для розміщення сонячної електростанції з виробленням електричної енергії з відновлюваних джерел за межами населеного пункту с. Григорівка на території Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ Чаплинського району Херсонської області".