XVII сесія VII скликання від 18.04.2018 року

рішення № 235  "Про  преміювання та інші виплати за березень та   квітень 2018 року"

рішення № 234 "Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради  7-го скликання Пашковської Н.С."

рішення № 233 "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Струмок» у новій редакції"

рішення № 231 "Про співфінансування проекту «Створення «Центру дитячо-юнацької творчості та спорту» в Строганівському БК»

рішення № 230 "Про співфінансування проекту "Дитяча розрада - щаслива громада"

рішення № 229 "Про формування переліку проектів".

рішення № 228 "Про укладання додаткових угод до договорів оренди землі" з додатками

рішення № 227 "Про співфінансування проекту «Створення туристично-оздоровчого кластеру в Асканія-Нова та Присиваській ОТГ»

рішення № 226 "Про співфінансування проекту «Реконструкція спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям на базі Строганівської тзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів»

рішення № 225 "Про співфінансування проекту «Термомодернізація будівлі Григорівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок»