Присиваська сільська ОТГ (Prysyvaska village united territorial community)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ з кадрових питань тимчасового строку зберігання 2020 р.

Розпорядження № 1 в від 03.01.2020 року "Про надання відпустки без збереження заробітної плати".

Розпорядження № 2 в від 02.01.2020 року "Про надання відпустки без збереження заробітної плати Шостак В.В.".

Розпорядження № 3 в від 02.01.2020 року "Про надання відпустки без збереження заробітної плати Кульчицькій В.В.".

Розпорядження № 4 в від 10.01.2020 року "Про надання відпустки без збереження заробітної плати".

Розпорядження № 5 в від 11.01.2020 року "Про надання щорічної основної відпустки".

Розпорядження № 6 в від 20.01.2020 року "Про надання щорічної основної відпустки".

Розпорядження № 7 в від 23.01.2020 року "Про надання частини щорічної основної відпустки".

Розпорядження № 8 в від 29.01.2020 року "Про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Марченко М.Ф.".

Розпорядження № 9 в від 31.01.2020 року "Про надання відпустки без збереження заробітної плати".