XLІІ сесія VII скликання від 01.07.2020 року

Рішення № 764 "Про затвердження проектно-кошторисної документації".

Рішення № 765 "Про внесення змін та доповнень до рішення XXXVII сесії сільської ради VII скликання від 24.12.2019 року № 620 "Про сільський бюджет Григорівської сільської ради на 2020 рік".

Додаток 1 до рішення № 765.

Додаток 2 до рішення № 765.

Додаток 3 до рішення № 765.

Додаток 4 до рішення № 765.

Додаток 5 до рішення № 765.

Додаток 6 до рішення № 765.

Додаток 7 до рішення № 765.

Рішення № 766 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 767 "Про затвердження Програми підтримки державної політики казначейського обслуговування бюджетних коштів у Чаплинському районі на 2020 рік".

Рішення № 768 "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Григорівської сільської ради на 2021 рік.

Рішення № 769 "Про внесення до рішення Григорівської сільської ради від 22.08.2019 № 518 "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Григорівської сільської ради та затвердження Положення про туристичний збір".

Рішення № 770 "Про затвердження Програми створення і виконання матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Григорівській сільській раді на 2020 рік".

Рішення №771 "Про передачу матеріальних цінностей на баланс КП Струмок".

Рішення № 772 "Про затвердження переліку проєктів-переможців Програми реалізації громадського проєкту "Бюджет участі" Григорівської сільської ради Присиваської сільської об'єднаної територіальної громади".

Додаток 1 до рішення № 772.

Додаток 2 до рішення № 772.

Рішення № 773 "Про затвердження форми контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти".

Додаток до рішення № 773.

Рішення № 774 "Про затвердження форми строкового трудового договору з педагогічним працівником комунального закладу загальної середньої освіти".

Додаток до рішення № 774.

Рішення № 775 "Про затвердження звіту з реалізації "Стратегії розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об'єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки", внесення змін та затвердження Стратегії в новій редакції".

Додаток 1 до рішення № 775.

Додаток 2 до рішення № 775.

Додаток 3 до рішення № 775.

Рішення № 776 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 777 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 778 "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 779 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою (за межами населених пунктів)".

Рішення № 780 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд".

Рішення № 781 "Про передачу земельних ділянок колективної власності у комунальну власність".

Рішення № 782 "Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність".

Рішення №783 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 784 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

Рішення № 785 "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 786 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Рішення № 787 "Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність".

Рішення № 788 "Про надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 789 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)".

Рішення № 790 "Про надання дозволу (згоди) на відновлення меж земельної ділянки".

Рішення № 791 "Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо зміни цільового призначення земельної ділянки".

Рішення № 792 "Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки".

Рішення № 793 "Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель на території Григорівської сільської ради та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту на користь ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ".

Рішення № 794 "Про надання згоди на поділ земельних ділянок".

Рішення № 795 "Про передачу автомобільного тарнспорту з балансу КП "Струмок" на баланс Григорівської сільської ради".

Рішення № 796 "Про преміювання та інші виплати".

Рішення № 797 "Про преміювання та інші виплати".

Рішення № 798 "Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій".

Рішення № 799 "Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій".

Рішення № 800 "Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій".