ХХІV сесія VII скликання від 12.10.2018 року

Рішення № 329 "Про преміювання та інші виплати за жовтень 2018 року".

Рішення № 328 "Про надання сільському голові Кліщевському С.О. відпустки та виплату матеріальної допомоги".

Рішення № 327 "Про внесення змін до складу виконавчого комітету".

Рішення № 326 "Про звіти комунальних підприємств "Струмок" та "Павлівське" за 9 місяців".

Рішення № 325 "Звіт сільського голови про виконання "Програми економічного, соціального та культурного розвитку Григорівської сільської ради на 2018 рік" за 9 місяців 2018 року".

Додаток до рішення № 325.

Рішення № 324 "Про погодження дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)".

Рішення № 323 "Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою".

Рішення № 322 "Про надання погодження на розробку проекту землеустрою для ведення особистого селянського господарства".

Рішення № 321 "Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою".

Рішення № 320 "Про затвердження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка підлягає передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за результатами проведення земельних торгів".

Рішення № 319 "Про затвердження Антикорупційної програми Григорівської сільської ради на 2018-2020 рр".

Рішення № 318 "Про затвердження Положення про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Григорівській сільській раді та її виконавчих органах".

Рішення № 317 "Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2018 рік".

Додаток 1 до рішення № 317.

Додаток 2 до рішення № 317.

Додаток 3 до рішення № 317.

Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами на 2018 рік.

Рішення № 316 "Про затвердження порядку інформування про діяльність комунальних підприємств Григорівської сільської ради".

Рішення № 315 "Про затвердження акту прийому передачі основних засобів та майна Іванівської сільської ради.

Рішення № 314 "Про затвердження акту прийому передачі основних засобів та майна Строганівської сільської ради.

Рішення № 313 "Про затвердження акту прийому передачі основних засобів та майна Павлівської сільської ради".

Рішення № 312 "Про формування переліку проектів".

Рішення № 311 "Про затвердження кошторисної документації".

Рішення № 310 "Про внесення змін до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів".

Рішення № 309 "Про укладання договору про передачу міжбюджетних трансфертів".

Рішення № 308 "Про внесення змін та доповнень до рішення ХІІІ сесії сільської ради VІІІ скликання № 145 від 22.12.2017 року "Про сільський бюджет на 2018 рік".

Додаток 1 до рішення № 308.

Додаток 2 до рішення № 308.

Додаток 3 до рішення № 308.

Додаток 4 до рішення № 308.