Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань контролю з 03.06. по 02.07.2021 р.

Присиваська сільська рада

оголошує конкурс

на заміщення вакантної  посади

спеціаліст з питань контролю

Умови конкурсу: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, досвід роботи з комп'ютерними програмами, досвід роботи з електронною системою документообігу.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- особова картка (форма П-2 ДС);

- автобіографія;

- дві фотокартки розміром 4х6;

- копія документа про освіту

- копія паспорта та ідентифікаційного номера;

- копія трудової книжки;

- копію  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-  заповнена на сайті НАЗК електронна декларація особи уповноваженої на виконання функцій    держави або місцевого самоврядування   (про майно, доходи, витрати та зобовязання фінансового характеру) за минулий рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в  Присиваську сільську раду за адресою с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20. Телефон для довідок – 0970080434, 0980318791 .

Термін подання документів з 03 червня по 02 липня 2021 року( 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії» та на офіційному сайті Присивасикої сільської ради).

Розпорядження сільського голови від 01.06.2021 року № 98 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Присиваської сільської ради".

Розпорядження № 61 від 13.05.2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови № 56 від 20.07.20217 року".

Додаток 1 до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Григорівської сільської ради.

Протокол № 25 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради від 09.07.2021 року.

Протокол № 26 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Присиваської сільської ради від 09.07.2021 року.