Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради (ЦНАП)

Онлайн-презентація навчального плану для нових адміністраторів ЦНАП

11 листопада 2020 року у формі прямої трансляції на Youtube відбулася нарада з працівниками відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради, суб’єктів надання адміністративних та старостинських округів Присиваської об’єднаної територіальної громади.

13:39:00 11.11.2020

Надання адміністративних послуг соціального характеру

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до низки постанов Кабінету Міністрів України, які регулюють питання надання окремих адміністративних послуг соціального характеру, а саме:

15:12:00 10.11.2020

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ за жовтень 2020 року

У жовтні 2020 року адміністраторами та спеціалістами Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради Присиваської сільської ОТГ (ЦНАП) громади прийнято 376 звернення щодо отримання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, а саме:

09:01:44 02.11.2020

Тренінг Програми «U-LEAD з Європою»

27 жовтня 2020 року тренером Програми «U-LEAD з Європою» в режимі онлайн проведено навчання для працівників відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Григорівської сільської ради, суб’єктів надання адміністративних та старостинських округів Присиваської об’єднаної територіальної громади.

14:52:18 29.10.2020